TOP 5 najciekawszych włączników i gniazdek!

TOP 5 najciekawszych włączników i gniazdek!

02.02.2020 13:37

Projektujesz wnętrze i nie możesz zdecydować, jaki osprzęt elektryczny najlepiej wpisze się w wygląd pomieszczenia? To dobrze się składa, poznaj 5 najciekawszych włączników i gniazd!

1) Klasyka zawsze jest w modzie – gniazdko uniwersalne
Ceramiczne podtynkowe gniazdo w stylu retro to doskonały wybór do nowoczesnego salonu, eleganckiej sypialni czy do biura w stylu vintage.

2) Elegancki czarny charakter
Czarne ceramiczne gniazdo podtynkowe gwarantuje piękne wykończenie pomieszczeń urządzonych w stylu industrialnym. Ceglane odkryte ściany, surowy wystrój i minimalistyczne ozdoby aż proszą się o charakterystyczne czarne gniazdka!

3) A do czarnego gniazdka – czarny włącznik!
Idealnym uzupełnieniem nowoczesnego wnętrza i industrialnych elementów aranżacji będzie czarny włącznik stylizowany na czasy, gdy królowało retro. Wygodne użytkowanie i niebagatelny wygląd spodobają się niejednemu miłośnikowi stylowych wnętrz.

4) Jedyny w swoim rodzaju
A może unikalny czerwony włącznik? Jak najbardziej! Przepięknie odnajdzie się we wszystkich wnętrzach eklektycznych, łączących różne faktury, wzory i kolory.

5) Włącznik światła w ponadczasowej bieli
Podtynkowy włącznik światła w białym kolorze będzie zawsze w modzie, dlatego to gniazdko doskonale spisze się we wszystkich wnętrzach skandynawskich, klasycznych i rustykalnych.

Opublikowano News Przez:
Administrator

Pliki Cookie

Więcej szczegółów