Gi Gambarelli – wysoka jakość i włoskie wyczucie stylu

Gi Gambarelli – wysoka jakość i włoskie wyczucie stylu

17.10.2020 10:08

Firma Gi Gambarelli powstała w 1992 roku we Włoszech, z miłości do piękna, elegancji i oświetlenia, które idealnie pasuje do wnętrz.Doskonała jakość produktów i doświadczony zespół profesjonalistów pracujących nad każdą kolekcją, sprawiły, że producent odnosi sukcesy zarówno we Włoszech, jak i za granicą.

Produkty, które oferuje Gi Gambarelli to między innymi:

  • • gniazda telewizyjne
  • • porcelanowe włączniki retro
  • • ramki pojedyncze, podwójne, mosiężne, szklane
  • • nowoczesne oświetlenie

Skrupulatnie dopracowują każdy szczegół swoich wyrobów, dla jak najwyższej jakości i satysfakcji użytkowania. To włoskie, ekskluzywne osprzętowienie, wykonane z wysokogatunkowych materiałów, które znakomicie odnajdzie się w stylistyce Twojego wnętrza.

           Gniazdka w stylu retro a tradycja materiału

Gi Gambarelli stawia przede wszystkim na klasyczną i ponadczasową porcelanę. Oryginalna porcelana wyróżnia się naturalnie jasnym, błyszczącym wyglądem. Stosuje się ją przy oświetleniu przede wszystkim ze względu na wyjątkową trwałość i szerokie możliwości dekoracyjne. Porcelana wspaniale sprawdza się w izolacji przewodów elektrycznych, a ponadto cechuje się wysoką odpornością na zarysowania. To połączenie ujmującej formy z bezpieczeństwem i długowiecznością.

              Najlepsze oświetlenie zaprojektowane pod Twoje potrzeby

Wzornictwo i design Gi Gambarelli to raj dla fanów eklektyzmu. Wśród ich kolekcji można znaleźć produkty do wnętrz w aranżacji vintage, retro, rustykalnym i klasycznym.

Produkty z serii Atlantis doskonale nadają się do restauracji czy miejsc użyteczności publicznej. Gniazda loft o nieskończonych możliwościach aranżacyjnych, przewody pokryte jedwabiem oraz piękna, minimalistyczna forma - to tylko kilka z powodów, dla których warto się zainteresować industrialną kolekcją Gi Loft.

Gi Gambarelli Atlantis

Kolekcja Gi-Alchemy powstała z ręcznie robionej porcelany, a produkty z serii Arreda idealnie pasują do wnętrz ekskluzywnych. White Italy to przełączniki i gniazdka z najwyższej jakości surowców, o bogatej palecie kolorów do wyboru.

Fusion, która nadaje się zarówno do miejsc publicznych, jak i do rustykalnych domów. To kolekcje pełne wdzięku, nietuzinkowego stylu i elegancji, które z pewnością wzbogacą i harmonijnie uzupełnią wygląd Twojego domu.

Gi Gambarelli Fusion

Wybierz ponadczasowe włączniki retro i gniazdka w stylu retro.

Wybierz Gi Gambarelli.

Opublikowano News Przez:
Anita Alkri

Pliki Cookie

Więcej szczegółów