Informacje o dostawie

1.Dostawy oświetlenia realizowane są na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej. Termin realizacji zamówienia zależy od dostępności produktu.W momencie dostępności produktu nie przekracza 3 dni.  

2.Koszt dostawy określa cennik firmy kurierskiej dostarczającej towar , towar jest dostarczany przez firmę kurierską, z którą współpracuje sklep internetowy na koszt kupującego.Koszt przesyłki jest widoczny od razu podczas składania towaru i wynosi 20,00 zł ,a w przypadku za pobraniem 25,00 zł.Każda przesyłka jest ubezpieczona  do kwoty 5000zł.

Istnieje możliwość wysyłania paczek innm transportem wg  życzenia klienta.

3.Odbierając sprzęt Kupujący jest zobowiązany do sprawdzenia, czy przesyłka nie posiada uszkodzeń powstałych podczas transportu. Warunkiem rozpatrzenia ewentualnej reklamacji jest spisanie „protokołu reklamacyjnego” w obecności pracownika firmy przewozowej.

4. Kupujący może również wybrać odbiór osobisty towaru w tym przypadku nie doliczany jest koszt transportu

5. Przyjęcie przesyłki powoduje wygaśnięcie roszczeń z tytułu uszkodzenia towaru.

6.Do każdego zakupionego produktu wystawiany jest dokument sprzedaży,paragon bądź faktura. W celu otrzymania Faktury VAT , należy podać dokładne dane firmy wraz z Nip-em. Dowody sprzedaży dołączane są do przesyłki.