5 zalet posiadania włączników retro z kolekcji Antica

5 zalet posiadania włączników retro z kolekcji Antica

19.04.2021 22:06

Marzysz o wyjątkowych akcesoriach które wyróżnią Twoje wnętrze? Przejrzałeś już wiele propozycji od różnych producentów i nie znalazłeś niczego co by Cię zachwyciło? Nie trać już czasu! U nas na pewno znajdziesz to czego szukasz.

Dostępna różnorodność modeli w firmie ALKRI umożliwia zrealizowanie każdego zamierzonego projektu. Wzory przełączników światła i gniazdek elektrycznych to prawdziwa uczta dla każdego wielbiciela stylu retro.

OTO PRZEDSTAWIAMY 5 GŁÓWNYCH ZALET PRZEMAWIAJĄCYCH ZA TYM BY WDROŻYĆ DO TWOJEGO WNĘTRZA WŁĄCZNIKI ORAZ GNIAZDA RETRO Z KOLEKCJI ANTICA!

  1. Produkty ANTICA wykonane są ze 100% ceramiki co decyduje o jakości oraz bezpieczeństwie użytkowania. Produkty wykonane z ceramiki gwarantują wysoka trwałość i niewrażliwość na zarysowania tym samym wykazując odporność na bardzo wysokie temperatury. Co ważne akcesoria ceramiczne nie topią się nawet przy dużym napięciu sieciowym i powstaniu bardzo wysokiej temperatury. 
  2. Produkty ANTICA posiadają Certyfikat CE, który jest gwarancja bezpieczeństwa oraz ochrony środowiska.
  3. Produkty ANTICA utrzymana są niezmiennie od wielu lat na wysokim poziomie a precyzja wykonania sprzętu, nieskazitelny wygląd estetyczny oraz płynna praca ruchomych elementów (zapalanie/zgaszanie) pozwala na długą żywotność wyrobów.
  4. Produkty ANTICA powodują magiczny powrót do dawnych czasów, włączniki i gniazda tworzone są na wzór tych z początku lat XX tym samym idealnie pasując do standardowych puszek.
  5. Produkty ANTICA to także różnorodność kolorów i barw (ANTICA FOLK) nadając wnętrzom niepowtarzalnego stylu i charakteru!

NIE ZASTANAWIAJ SIĘ DŁUŻEJ! PRODUKTY Z KOLEKCJI ANTICA TO WŁAŚNIE TO, CZEGO SZUKAŁEŚ!

Opublikowano News Przez:
studio image

Pliki Cookie

Więcej szczegółów