TOP 5 najbardziej interesujących włączników i gniazdek

TOP 5 najbardziej interesujących włączników i gniazdek

02.02.2020 13:37

Urządzasz wnętrze i nie wiesz, jaki osprzęt elektryczny będzie odpowiedni dla Twojego pomieszczenia? Bardzo dobrze trafiłeś, poznaj 5 najbardziej interesujących włączników i gniazd!

Ponadczasowa klasyka – gniazdo uniwersalne

Ceramiczne podtynkowe gniazdo w stylu retro to idealny wybór do eleganckiego salonu, nowoczesnej sypialni czy też do biura w stylu vintage.

Gniazdo Antica

Elegancka czerń – gniazda!

Czarne ceramiczne gniazdo podtynkowe zapewni idealne wykończenie pomieszczeń projektowanych w stylu industrialnym. Ceglane ściany, surowy wystrój i minimalistyczne ozdoby aż proszą się o charakterystyczne czarne gniazdka!

Elegancka czerń - włącznik!

Doskonałym dodatkiem do nowoczesnego wnętrza i industrialnych aranżacji będzie czarny włącznik stylizowany na okres, gdy w każdym domu gościło retro. Komfort użytkowania i nietuzinkowy wygląd spodobają się niejednemu miłośnikowi stylowych wnętrz.

Jeden na milion

A może nadzwyczajny czerwony włącznik? Bardzo proszę! Fenomenalnie odnajdzie się we wszystkich wnętrzach eklektycznych, łączących różne faktury, wzory i kolory.

Czerwony włącznik retro

Długowiekowa biel

Podtynkowy włącznik światła w białym kolorze będzie zawsze na czasie, dlatego to gniazdko idealnie spisze się we wszystkich wnętrzach skandynawskich, klasycznych i rustykalnych.

Włącznik biały Antica

Opublikowano News Przez:
Administrator

Pliki Cookie

Więcej szczegółów