Stylowe włączniki i gniazdka LOFT – elegancki osprzęt elektryczny retro do każdego mieszkania!

Stylowe włączniki i gniazdka LOFT – elegancki osprzęt elektryczny retro do każdego mieszkania!

10.12.2020 22:51

Chcesz dobrać elegancki osprzęt elektryczny do mieszkania w aranżacji retro? Jeśli tak, kolekcja LOFT z pewnością spełni Twoje oczekiwania!

Włączniki i gniazdka LOFT

Kolekcja LOFT zawiera włączniki światła, ramki oraz nowoczesne gniazda elektryczne. Wszystkie produkty są utrzymane w klasycznym stylu retro. Idealnie odnajdą się zarówno w industrialnych loftach, jak i we wnętrzach urządzonych w odsłonie vintage.

Wykonane z wysokojakościowego plastiku

Uważasz, że osprzęt z ceramiki czy porcelany nie będzie pasował do Twojego mieszkania? To dobrze się składa, bo włączniki światła i gniazda LOFT wykonane są z wysokiej jakości plastiku. Dostępne w białej i czarnej kolorystyce, dzięki czemu są wyjątkowo uniwersalne i wkomponują się w każde tło. Powstały dla tych, którzy pragną gustownego mieszkania i dobrych produktów w optymalnej cenie.

Nowość! Gniazda telewizyjne, komputerowe oraz radiowe

To kolekcja kompletna – oprócz zwykłych gniazdek, dostępne są także gniazda telewizyjne, komputerowe oraz radiowe. Już nie musisz kompletować różnych gniazdek, teraz cały osprzęt elektryczny możesz mieć w jednym, spójnym stylu retro!

Gniazdka i włączniki LOFT to doskonały wybór dla fanów estetyki retro i vintage. Uzupełnią każde wnętrze, nadając mu ponadczasowego charakteru!

Opublikowano News Przez:
studio image

Pliki Cookie

Więcej szczegółów